Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Zoradovanie odkazov

Odpovedať
Strana 1 z 1
jambo

86
Skupina:Používateľ
Príspevky:8
Pošta:Poslať

(1) 13.08.2008 00:03 Citovať
Ahojte nedalo by sa nahodou spravit zoradovanie odkazov podla abecedy ??
mozno tu ta funkcia je ale som ju nenasiel nasiel som len rucne zoradovanie odkazov

dik za odpoved
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(2) 13.08.2008 10:43 Citovať
Nenasiel si ju ... lebo taka funkcia nie je.
Naozaj som si nemyslel ze zoradovanie podla abecedy bude take ziadane. Ale ako vidim, je to ozaj potrebne ...

Len jedna otazocka naviac:

Ak uz chces mat odkazy v kategoriach zoradovane abecedne, ako by to malo byt? Aby zoradovalo vsetky kategorie podla abecedy (pre nejaku zalozku), alebo aby si vedel nastavit len konkretne kategorie ktore ma zoradovat (a ostatne rucne)?

Kazdy kto by chcel to abecedne zoradovanie nech napise. Dik
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(3) 13.08.2008 11:45 (upravené:13.08.2008 11:45)Citovať
Nenasiel si ju ... lebo taka funkcia nie je.
Naozaj som si nemyslel ze zoradovanie podla abecedy bude take ziadane. Ale ako vidim, je to ozaj potrebne ...

Len jedna otazocka naviac:

Ak uz chces mat odkazy v kategoriach zoradovane abecedne, ako by to malo byt? Aby zoradovalo vsetky kategorie podla abecedy (pre nejaku zalozku), alebo aby si vedel nastavit len konkretne kategorie ktore ma zoradovat (a ostatne rucne)?

Kazdy kto by chcel to abecedne zoradovanie nech napise. Dik

No len neze to pokasles a mi poprehadzujes moje odkazy :), potom pridem k tebe a ich budes ty davat do povodneho stavu :D.
BTW: hlasujem za druhu moznost cize cast tak a cast rucne
jambo

86
Skupina:Používateľ
Príspevky:8
Pošta:Poslať

(4) 13.08.2008 18:19 Citovať
ano presne tak , nemyslel som to na celu zaolzku ale len na konkretne okienko - kategoriu ( proste nech tam teraz k funkcii zoradit pribudne funkcia zoradit podla abecedy ) a nasledne vramci okienka - kategorie zoradi odkazy abecedne

skratka koli tomu ze si pomaly pridavam odkazy a ked ich budem mat v jednej kategorii 30 alebo viac tak rychlo nebudem vediet najst co tam uz mam a co nie


cize prihovaram sa taktiez za druhu alternativu ze si to mozes zoradovat aj rucne ale mozes to zoradit aj podla abecedy ked chces

inak je to vsetko super

dik
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(5) 13.08.2008 18:28 Citovať
ano presne tak , nemyslel som to na celu zaolzku ale len na konkretne okienko - kategoriu ( proste nech tam teraz k funkcii zoradit pribudne funkcia zoradit podla abecedy ) a nasledne vramci okienka - kategorie zoradi odkazy abecedne

skratka koli tomu ze si pomaly pridavam odkazy a ked ich budem mat v jednej kategorii 30 alebo viac tak rychlo nebudem vediet najst co tam uz mam a co nie


cize prihovaram sa taktiez za druhu alternativu ze si to mozes zoradovat aj rucne ale mozes to zoradit aj podla abecedy ked chces

inak je to vsetko super

dik


no jo taky navrh tu uz bol... :-) keby si videl kolko ich mam v kategorii ja :-D
Odpovedať
Strana 1 z 1