Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

dolna klikacia lista urovne pod temou

Odpovedať
Strana 1 z 1
huibik

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:114
Pošta:Poslať

(1) 11.08.2008 13:15 Citovať
navrhujem, aby bolo zobrazene aj dole pod forom, ze co mam rozklikane, aby som nemusel nas5 tahat scrolovaci panel hore a kliknut o uroven vyssie, alebo o 2
napr.

Obsah fóra | Voľná diskusia | STV3
...
forum
...
-------------------
| odpovedat |
-------------------

"no a tuto dole by bolo zobrazene to iste, co hore, teda co mam rozklikane

Obsah fóra | Voľná diskusia | STV3
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(2) 11.08.2008 13:25 Citovať
Odpovedam za admina :) Neni mozne :)
Toxic

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:229
Pošta:Poslať

(3) 11.08.2008 17:15 Citovať
vsetko je mozne.......
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(4) 11.08.2008 19:28 Citovať
vsetko je mozne.......

Ale najlahsie asik bude dat tam iba tlacidlo s navratom na vrch stranky :)
vladislav

96
Skupina:Používateľ
Príspevky:41
Pošta:Poslať

(5) 12.08.2008 07:00 Citovať
Ale najlahsie asik bude dat tam iba tlacidlo s navratom na vrch stranky :)


Myslim, ze to by stacilo aj mne.
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(6) 12.08.2008 19:05 (upravené:12.08.2008 19:09)Citovať
Chapem suhlasim a aj verim.

Ale,

ja mam vnutorny rozpor. Neviem ci ste si vsimli, ale snazim sa na parku o jednu vec. Drzat ho co najviac jednoduchy (nie vzdy sa mi to vsak dari). To znamena, ze co najmenej "brnkatiek" "cicikov" a "zbytocnych tlacitok". Skuste sa pozriet na niektore fora, ktore maju "vymakanu" funkcnost. Ano, da sa na nich skoro vsetko, ale skuste za to posadit svoju staru mamu nech zalozi novu temu, alebo odpovie na existujucu.

Nehovorim teraz ze idem robit park pre babicky. Ale mne sa design a stranky typu "keep it simple" strasne pacia. Mozno obcas viac skrolujes, ale viac ludi je schopnych danu sluzbu pouzivat.

Cize, kazda nova funkcnost potrebuje novy graficky prvok na stranke (aby ste mali danu novu funkcnost cim zapnut/spustit/pouzit). Kazdy novy prvok zvysuje neprehladnost stranky. Otazka: je nova funkcnost taka prinosna aby sme znizili jednoduchost/prehladnost?

Konkretnu tuto jednu funkcnost by kazdy z vas naprogramoval za 5 minut (ja za 10). Cize to nie je otazka ci sa to da/neda naprogramovat. "Dobrost" softwareu nemusi rast so zvysujucou sa funkcnostou - dokonca naopak (Ktory NERO je lepsi? stary ci novy?). Porozmyslam vsak ako by sa to dalo zrobit aby sme vsetci boli spokojni :))))
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(7) 12.08.2008 19:13 Citovať
Mas recht, takze sa dohodneme na tom ze ta lista by zospatila forum, ale take tlacitko ako odpovedat len trosku vpravo a s funkciou GoOnTop by malokomu vadilo a taka babka by si ho podla mna ani nevsimla :)
huibik

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:114
Pošta:Poslať

(8) 13.08.2008 00:14 (upravené:13.08.2008 00:18)Citovať
Chapem suhlasim a aj verim.

Ale,

ja mam vnutorny rozpor. Neviem ci ste si vsimli, ale snazim sa na parku o jednu vec. Drzat ho co najviac jednoduchy (nie vzdy sa mi to vsak dari). To znamena, ze co najmenej "brnkatiek" "cicikov" a "zbytocnych tlacitok". Skuste sa pozriet na niektore fora, ktore maju "vymakanu" funkcnost. Ano, da sa na nich skoro vsetko, ale skuste za to posadit svoju staru mamu nech zalozi novu temu, alebo odpovie na existujucu.

Nehovorim teraz ze idem robit park pre babicky. Ale mne sa design a stranky typu "keep it simple" strasne pacia. Mozno obcas viac skrolujes, ale viac ludi je schopnych danu sluzbu pouzivat.

Cize, kazda nova funkcnost potrebuje novy graficky prvok na stranke (aby ste mali danu novu funkcnost cim zapnut/spustit/pouzit). Kazdy novy prvok zvysuje neprehladnost stranky. Otazka: je nova funkcnost taka prinosna aby sme znizili jednoduchost/prehladnost?

Konkretnu tuto jednu funkcnost by kazdy z vas naprogramoval za 5 minut (ja za 10). Cize to nie je otazka ci sa to da/neda naprogramovat. "Dobrost" softwareu nemusi rast so zvysujucou sa funkcnostou - dokonca naopak (Ktory NERO je lepsi? stary ci novy?). Porozmyslam vsak ako by sa to dalo zrobit aby sme vsetci boli spokojni :))))

ak urobis zoradenie prispevkov v opacnom poradi, teda posleny navrchu, tak potom mi ta lista chybat nebude, lebo posledny prispevok budem mat navrchu a teda tesne pod "navigacnou" listou
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(9) 13.08.2008 10:33 (upravené:13.08.2008 10:34)Citovať
ak urobis zoradenie prispevkov v opacnom poradi, teda posleny navrchu, tak potom mi ta lista chybat nebude, lebo posledny prispevok budem mat navrchu a teda tesne pod "navigacnou" listou

Ano jasne ... je to logicke a asi najlepsie riesenie :D
Odpovedať
Strana 1 z 1