Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Nova domena do rodinky: hrajeme.sk

Odpovedať
Strana 2 z 2 | 1  2
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(11) 07.08.2008 15:15 Citovať
Ved hranie po sieti je dobra vec napr ako je trackmania kde sa moze urobit na hre vlastny server napr nazvom park.sk a tam by chodili ludia len s parku a ten kto by vyhral napr nejake kolo tak sa mu pripocitaju na ucet goldy co na to poviete?

Pochybujem ze mozes zarobit goldy aktivitou mimo parku :), ak si budes moct nejak privilepsit tak to bude jedine na parku.

Zatial spajat weby neplanujeme. Vlastne ake weby? Zatial mame len jeden .... pockat .... ani to ... tak pol webu (aj to som asi optimista)

A este ani neviem ako mam vlastne tie "Goldy" nazvat tu. Robim nieco ako napovedu. Preklady niektorych tak zauzivanych anglickych slovicok ako "expy", "level", "gold" v slovencine zneju dost cudne.

expy => skusenosti
level => uroven

to este znasam. Ale pre "gold" som zatial slovicko nenasiel (take ktore by som "bral")

zatail vyhravaju "zltaky"
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(12) 07.08.2008 15:41 Citovať
Ved hranie po sieti je dobra vec napr ako je trackmania kde sa moze urobit na hre vlastny server napr nazvom park.sk a tam by chodili ludia len s parku a ten kto by vyhral napr nejake kolo tak sa mu pripocitaju na ucet goldy co na to poviete?

Pochybujem ze mozes zarobit goldy aktivitou mimo parku :), ak si budes moct nejak privilepsit tak to bude jedine na parku.

Ved to bol napad ale ako som uz vicital je to na plnej miere zamietnute
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(13) 07.08.2008 15:43 Citovať
Ved hranie po sieti je dobra vec napr ako je trackmania kde sa moze urobit na hre vlastny server napr nazvom park.sk a tam by chodili ludia len s parku a ten kto by vyhral napr nejake kolo tak sa mu pripocitaju na ucet goldy co na to poviete?

Pochybujem ze mozes zarobit goldy aktivitou mimo parku :), ak si budes moct nejak privilepsit tak to bude jedine na parku.

Zatial spajat weby neplanujeme. Vlastne ake weby? Zatial mame len jeden .... pockat .... ani to ... tak pol webu (aj to som asi optimista)

A este ani neviem ako mam vlastne tie "Goldy" nazvat tu. Robim nieco ako napovedu. Preklady niektorych tak zauzivanych anglickych slovicok ako "expy", "level", "gold" v slovencine zneju dost cudne.

expy => skusenosti
level => uroven

to este znasam. Ale pre "gold" som zatial slovicko nenasiel (take ktore by som "bral")

zatail vyhravaju "zltaky"

A co tak keby gold-zarobok
gold-minca
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(14) 07.08.2008 16:02 (upravené:07.08.2008 16:05)Citovať
Keďže je to park.sk

čo tak ,parkáčik, - mám 240 parkáčikov

Viem, že to zas vyznie pre gangboy-a ako prihriaté :-), ale myslím si, že originálne k fóru. hehe

Som rád, že sa zas ideme dnes schladiť. Dúfam, že dôjdeš admin, lebo to flákaš :-)
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(15) 07.08.2008 19:41 Citovať
Keďže je to park.sk

čo tak ,parkáčik, - mám 240 parkáčikov

Viem, že to zas vyznie pre gangboy-a ako prihriaté :-), ale myslím si, že originálne k fóru. hehe

Som rád, že sa zas ideme dnes schladiť. Dúfam, že dôjdeš admin, lebo to flákaš :-)

Nahodou s tymi parkacikmi je to cool, radsej ako zlatky. Uz vidim ked sa budeme v bare podnapity bavit kto ma kolko parkacikov :-D
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(16) 07.08.2008 20:06 Citovať
Keďže je to park.sk

čo tak ,parkáčik, - mám 240 parkáčikov

Viem, že to zas vyznie pre gangboy-a ako prihriaté :-), ale myslím si, že originálne k fóru. hehe

Som rád, že sa zas ideme dnes schladiť. Dúfam, že dôjdeš admin, lebo to flákaš :-)

Nahodou s tymi parkacikmi je to cool, radsej ako zlatky. Uz vidim ked sa budeme v bare podnapity bavit kto ma kolko parkacikov :-D


za dve piva pri bare ti dam 137 parkacikov :-D za tequilu navyse dostanes 84 parkacikov hehe
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(17) 07.08.2008 21:32 (upravené:07.08.2008 21:32)Citovať
za dve piva pri bare ti dam 137 parkacikov :-D za tequilu navyse dostanes 84 parkacikov hehe

No neviem ci by si tolko dal za dve piva :)
Nakoniec su to predsa len "Zlatky" :D http://www.park.sk/help.php
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(18) 07.08.2008 21:34 Citovať

No neviem ci by si tolko dal za dve piva :)
Nakoniec su to predsa len "Zlatky" :D http://www.park.sk/help.php


no ved prave preto ze su to nakoniec parkaciky by mi nebolo luto obetovat za tie pivecka :-)
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(19) 08.08.2008 07:10 Citovať
No neviem ci by si tolko dal za dve piva :)
Nakoniec su to predsa len "Zlatky" :D http://www.park.sk/help.php

No tiez si myslim ze nakkoniec to budu parkaciky :D
Odpovedať
Strana 2 z 2 | 1  2