Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Nova domena do rodinky: hrajeme.sk

Odpovedať
Strana 1 z 2 | 1  2
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(1) 07.08.2008 08:51 (upravené:07.08.2008 08:55)Citovať
Presne tak, od dnes mam novu celkom peknu domenu:

www.hrajeme.sk - este tam nic nie je

Hry ma bavia a bavit budu. Preco si k tomu nespravit stranku? Neviem este presne zameranie ale isto to nebude nic ohladom novych hier a noviniek. Skor ma laka katalog starych hier pripadne mozno az uplne najstarsich (pre 8-bitove pocitace) - totiz 80% dosovych hier je uz klasifikovanych ako abandonware. (nostalgia)

Co vy na to? Mate nejake napady? :)
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(2) 07.08.2008 09:01 Citovať
Mas na mysli tam nahodit aj exace, alebo to bude len nejake to predstavenie starych hier mladsej generacii?? lebo ak tam chces mat aj "instalacky" tak by asik najprv trebalo nahodit nejaky ten dos emulator :)
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(3) 07.08.2008 09:09 Citovať
Mas na mysli tam nahodit aj exace, alebo to bude len nejake to predstavenie starych hier mladsej generacii?? lebo ak tam chces mat aj "instalacky" tak by asik najprv trebalo nahodit nejaky ten dos emulator :)

DosBox :)

Isto tam chcem mat veci na stiahnutie. Neznasam zoznamy kde konecne nieco najdem co hladam a nakoniec si to nemozem ani pozriet/stiahnut. Preto som napisal abandonware. Pisat by som mohol o vsetkom ale na stahovanie tam mozem dat len veci, no ktore nikto uz nema licenciu. Vsetky oficlane weby so starsimi hrami takto funguju. :)

Nove hry ma netrapia ;)
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(4) 07.08.2008 10:05 Citovať
Ta stranka hrajeme sa bude naviazane na park kde by sa mohlo pri stahovani hry stiahnuť z goldov ? dobry napad?
udik

43
Skupina:Používateľ
Príspevky:165
Pošta:Poslať

(5) 07.08.2008 11:03 Citovať
dano, nerozumiem naco dalsia stranka na veci, ktorych je na webe milion?


ked uz nech sa to da hrat online,bez nutnosti spustat to v dos-boxe, nieco na styl, vyberies si hru a ta sa ti spusti v prehliadaci napr. v aplete(flashy,alebo niecom, co bezi aj na linuxe ;)
keby hra bola multiplayer, mozno by cez ten aplet slo hrat sa s inymi hracmi, ktori maju spustenu hru - ale to uz dost fantazirujem


s tym apletom by som aj pomohol
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(6) 07.08.2008 11:22 Citovať
Ono Dano sa teraz doma sik trochu nudi, zato ho napadaju take <>viny :), ale s tym hranim online je dobry napad.
udik

43
Skupina:Používateľ
Príspevky:165
Pošta:Poslať

(7) 07.08.2008 14:41 (upravené:07.08.2008 14:42)Citovať
konkretne som mal na mysli toto http://www-jpc.physics.ox.ac.uk/Demo.html

len to vylepsit :)

je to open source
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(8) 07.08.2008 14:55 Citovať
Ved hranie po sieti je dobra vec napr ako je trackmania kde sa moze urobit na hre vlastny server napr nazvom park.sk a tam by chodili ludia len s parku a ten kto by vyhral napr nejake kolo tak sa mu pripocitaju na ucet goldy co na to poviete?
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(9) 07.08.2008 15:02 Citovať
Ved hranie po sieti je dobra vec napr ako je trackmania kde sa moze urobit na hre vlastny server napr nazvom park.sk a tam by chodili ludia len s parku a ten kto by vyhral napr nejake kolo tak sa mu pripocitaju na ucet goldy co na to poviete?

Pochybujem ze mozes zarobit goldy aktivitou mimo parku :), ak si budes moct nejak privilepsit tak to bude jedine na parku.
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(10) 07.08.2008 15:09 Citovať
dano, nerozumiem naco dalsia stranka na veci, ktorych je na webe milion?

To nevadi. Navyse ja este ani nemam jasno co tam bude (pravdupovediac strrrrraaaasne ma to taha na C64 a ine 8bity - pamtas moju zbierku kaziet?) Nekladiem si za ciel vytvorit nieco nove co tu este nebolo. Ale zrobit nieco, co by bolo zabavne tvorit. Niekto chodi do kina, niekto na discu a ja si robim web :) Neberiem to za stratu casu.

ked uz nech sa to da hrat online,bez nutnosti spustat to v dos-boxe, nieco na styl, vyberies si hru a ta sa ti spusti v prehliadaci napr. v aplete(flashy,alebo niecom, co bezi aj na linuxe ;)

Tak to by bola ulpna fantazia :)
Presne o to ide - aby si to vedela spustit susedka babky mojho kamarata :)
Odpovedať
Strana 1 z 2 | 1  2