Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Filter nadávok a škareďučkých slovíčok

Odpovedať
Strana 1 z 3 | 1  2  3
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(1) 01.08.2008 08:44 (upravené:01.08.2008 08:46)Citovať
..mal som tu zoznam tych slov ale som ich radsej odmazal :-) hehe uz vidim ako to nadchne uzivatelov a zacnu menovat cely zoznam :-D
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(2) 01.08.2008 08:49 (upravené:01.08.2008 08:51)Citovať
akoze co si myslis ty ***** ze sa ja ***** neviem slusne vyjadrovat do ****.
Fiha Dano ty si rychly, uz to aj funguje :)

To Slavo: filter je zbytocny vsak si myslim ze sme rozumny ludia. A ak nie tak sa dufam admin postara o bann.
[banned]

1
Skupina:Používateľ
Príspevky:1
Pošta:Poslať

(3) 01.08.2008 08:53 (upravené:01.08.2008 10:14)Citovať
[zmazane Adminom]
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(4) 01.08.2008 08:54 Citovať
akoze co si myslis ty ***** ze sa ja ***** neviem slusne vyjadrovat do ****.
Fiha Dano ty si rychly, uz to aj funguje :)

To Slavo: filter je zbytocny vsak si myslim ze sme rozumny ludia. A ak nie tak sa dufam admin postara o bann.


no Riso to vies ze sa vzdy najde niekto co to zneuzije. Si zober, ze v buducnosti to bude najvacsie forum na slovensku a raz to musi prist... ;-)
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(5) 01.08.2008 08:55 (upravené:01.08.2008 09:01)Citovať
akoze co si myslis ty ***** ze sa ja ***** neviem slusne vyjadrovat do ****.
Fiha Dano ty si rychly, uz to aj funguje :)

To Slavo: filter je zbytocny vsak si myslim ze sme rozumny ludia. A ak nie tak sa dufam admin postara o bann.


no Riso to vies ze sa vzdy najde niekto co to zneuzije. Si zober, ze v buducnosti to bude najvacsie forum na slovensku a raz to musi prist... ;-)


a chod do **** ty **** ****

sakra fakt to uz funguje a to som si myslel, ze admin bude chrapat do 10tej :-D
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(6) 01.08.2008 09:10 Citovať
Admin sa podla mna prave teraz prevracia na druhy bok, hlavna vec ze sluboval ze rano zazvoni kazdemu z nas, kua som si kvoli tomu skorej budika nastavil :-P. Ano s tym najvacsim forom mas pravdu, na to som nepomyslel, ja to totiz zatial pokladam za rozumnu konverzaciu s "inteligentami". Takze admin mal by si aj na taketo veci mysliet. A prve co spravis tak by si mohol odmazat toho o|o z uzivatelov :)
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(7) 01.08.2008 09:28 Citovať
Admin sa podla mna prave teraz prevracia na druhy bok, hlavna vec ze sluboval ze rano zazvoni kazdemu z nas, kua som si kvoli tomu skorej budika nastavil :-P. Ano s tym najvacsim forom mas pravdu, na to som nepomyslel, ja to totiz zatial pokladam za rozumnu konverzaciu s "inteligentami". Takze admin mal by si aj na taketo veci mysliet. A prve co spravis tak by si mohol odmazat toho o|o z uzivatelov :)


ja som si privstal dnes o 6tej aby som mohol rychlo odpovedat na telefon admina, ale pozeram ze zbytocne ;-)
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(8) 01.08.2008 10:15 Citovať
a som si privstal dnes o 6tej aby som mohol rychlo odpovedat na telefon admina, ale pozeram ze zbytocne ;-)

Ja som bole hore uz o siestej ...
Ale nechcel som vas budit kedze viem ze do roboty chodite na 9tu :)
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(9) 01.08.2008 10:39 (upravené:01.08.2008 10:39)Citovať
a som si privstal dnes o 6tej aby som mohol rychlo odpovedat na telefon admina, ale pozeram ze zbytocne ;-)

Ja som bole hore uz o siestej ...
Ale nechcel som vas budit kedze viem ze do roboty chodite na 9tu :)


hore o 6tej? no urcite a potom ju svist balil do folie.. som siel okolo a este bolo pocut poprdkavanie a zubna vila stale lietala okolo ;-)
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(10) 01.08.2008 12:03 Citovať
Pravdupovediac som filter pripraveny mal. Len som ho neaplikoval pretoze som ho este moc netestoval. Ale kedze si uz skusal "nadavat", tak som ho aplikoval na prispveky a nazvy prispevkov. Vlozil som par regularnych vyrazov na bezne nadavky. Problem je totiz v tom, za ak uzivatel chce napisat nadavku tak ju napise - (zmeni pismena, povklada medzery/bodky/hocico) - takze taketo jednoduche filtre moc nepomozu ...

Vsetko je potom skor vec administracie / udrzby fora ...
Odpovedať
Strana 1 z 3 | 1  2  3