Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Nová verzia 2.20

Odpovedať
Strana 1 z 1
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(1) 26.02.2011 22:47 (upravené:27.02.2011 12:03)Citovať
Nová verzia 2.20

Najdôležitejšie zmeny:

1) Spôsob zapínania a vypínania nezaradených odkazov/notesov je zmenené. Panel sa zapína ikonkou vľavo na hlavnej ploche:



Otvorené nezaradené odkazy potom môžete zatvoriť pomocou krížika nasledovne:



Pribudla aj možnosť úplne skryť/zobraziť panel s tlačidlami, čím získate viac miesta pre zobrazenie odkazov. (skrývací krížik je rovnako ako pri nezaradených odkazov vpravo na ploche). Stav zobrazených panelov sa odteraz pre prihláseného užívateľa pamätá. Takže pri budúcom zobrazení stránky by mala byť v stave, ako ste si ju nastavili.

2) Ovládanie mazania/úpravy/mazania odkazov a kategórií sa trošku zmenilo v tom, že ikonky sa objavujú s malým oneskorením (aby už rušivo nepreblikovali pri prechode myšou) a v hlavičke kategórie pribudla možnosť pridania odkazu priamo jedným klikom nasledovne:



3) Zmenené filtrovanie a hlasovanie v zdielaných odkazoch. Pri prechode nad odkazom sa vpravo objavia hlasovacie ikonky.



4) Ostatné zmeny sú skôr grafické. Stránka je celkovo širšia a rovnako má upravené témy a ikony tak, aby sedeli s novou grafickou úpravou parku.

Dúfam že sa vám nová verzia bude páčiť. Ak máte nejaké pripomienky a hlavne nájdete chyby. Napíšte to prosím tu: http://www.park.sk/forum/thread.php?t=299
Tonko

98
Skupina:Používateľ
Príspevky:135
Pošta:Poslať

(2) 26.02.2011 22:50 Citovať
Jeeeej :)
tak to je pekne zas nieco nove na skusanie :D
pekny novy / a vela zmien, dufam ze budu pozitivne ohlasy :)
Iceman

93
Skupina:Používateľ
Príspevky:2
Pošta:Poslať

(3) 12.04.2011 19:34 Citovať
preco sa na hornej liste zrusili meniny? nikde inde si to necekujem a na parku to bolo naozaj pohodlne odsledovat, kto v dany den oslavuje.

myslim,ze toto nemohlo nikomu zavadzat. ci?
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(4) 13.04.2011 07:53 Citovať
preco sa na hornej liste zrusili meniny? nikde inde si to necekujem a na parku to bolo naozaj pohodlne odsledovat, kto v dany den oslavuje.

myslim,ze toto nemohlo nikomu zavadzat. ci?

Priznávam, zmizlo. Zatiaľ.

Celá verzia bola robená v duchu zníženia počtu "rušivých" prvkov na stránke. Totiž, mojim cieľom je urobiť park.sk ľahko použiteľný a prehľadný pre každého. (Aj pre menej počítačovo gramotných používateľov) Ale na to, aby som mohol ísť touto cestou potrebujem odlíšiť (z pohľadu designu webu) veci dôležité a menej dôležité.

Dôležitým dať vizuálnu prioritu vyššiu (aby si ich človek hneď všimol)
Menej dôležié - zmeniť na nastaviteľnú viditeľnosť prípadne automaticky skrývať. Práve kvôli tomu, aby užívateľ rýchlejšie našiel veci dôležité.

Meniny som teraz práve kvôli tomu skryl a hľadám formu akou takéto informácie (ktoré potrebuje len niekto) zobrazil len "na požiadanie". (rovnako ako ďalšie často používané informácie na weboch ako: počasie, kurzy valút a pod.)

Hádam sa chápeme.

Ak Vás napadnú nejaké riešenia z pohľadu toho, kde a ako takéto informácie zobrazovať, kľudne napíšte. Ja som otvorený pre všetky riešenia. Veď park.sk je ešte stále hlave služba pre vás.
Tonko

98
Skupina:Používateľ
Príspevky:135
Pošta:Poslať

(5) 13.04.2011 19:21 Citovať
Meniny boli dobra vec, aspon mi to pripomenulo kedy a kto oslavuje :)). Dokonca by som bral keby sa dalo "zaskrtnut" mena ktore by som chcel aby ma upozornovalo (neake Pop Up - ako pri novej verzii).

Moje pamatanie si je niekdy HROZNE :)
Iceman

93
Skupina:Používateľ
Príspevky:2
Pošta:Poslať

(6) 22.04.2011 14:36 Citovať
chapem...neda sa to spravit tak, ze uzivatel si volitelne zobrazovanie niektorych funkcii nastavi v nastaveniach ?

defaultne by bolo nezobrazovat.
Odpovedať
Strana 1 z 1