Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Zlatky, skúsenosti a úrovne užívateľov

Téma zamknutá
Strana 1 z 1
Daniel

90
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(1) 07.08.2008 18:38 (upravené:18.08.2008 13:33)
Čo sú zlatky?

Zlatky sú niečo ako mena používaná na webe park.sk. Aktuálny stav Vašich zlatiek vidíte po prihlásení v pravom hornom rohu.


Na čo slúžia zlatky?

Používajú sa zatiaľ jedine na nákup nových záložiek v notesoch a odkazoch. V budúcnosti budú prístupné ďalšie možnosti, pri ktorých ich budete potrebovať.

Ako získam zlatky?

Priamo po registrácii získate 10 zlatiek a každý ďalší deň, keď navštívite park.sk a prihlásite sa na svoje konto získate ďalších 10. Občas sa zlatky budú dať vyhrať v príležitostných súťažiach. Takto kumulované prostriedky potom môžete ľubovolne míňať.

Čo je úroveň užívateľa?

Úroveň užívateľa hovorí o tom, aký starý „veterán“ na park.sk daný užívateľ je. Hneď po registrácii začíname všetci rovnako na úrovni 1. Túto úroveň môžete vidieť napríklad na fóre alebo v zozname užívateľov.


Ale ako zvýšim svoju úroveň?

Na to slúžia skúsenosti. Čím viac skúsenosti získate, tým vyššiu úroveň dosiahnete. Tabuľka medzi konkrétnymi hodnotami skúseností a úrovňami nájdete tu:
http://www.park.sk/forum/thread.php?t=87

A ako tie skúsenosti získam?

Jedine tým, že budete navštevovať a používať park.sk. Za každý deň, počas ktorého navštívite park.sk, sa Vám pripočíta 10 skúseností. A ak dosiahnete dostatok skúseností na ďalšiu úroveň, úroveň sa Vám automaticky zvýši. Aktuálny stav skúseností všetkých užívateľov (aj svojich) môžete nájsť v zozname užívateľov (posledný stĺpec):
http://www.park.sk/userslist.php

Potrebujem mať vysokú úroveň na to, aby som mohol park.sk bez obmedzení používať?

Základná funkčnosť a služby parku sú dostupné všetkým po registrácii, bez ohľadu na úroveň. Avšak niektoré "vylepšenia" (ako napríklad vlastný avatar), vyžadujú dosiahnutie určitej úrovne. V prvom rade však úroveň slúži ako „status“ užívateľov. Podľa nej sú napríklad zoraďované aj rebríčky najlepších.
Téma zamknutá
Strana 1 z 1