Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Presluckovasnie odkazu s notes a naopak

Odpovedať
Strana 1 z 1
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(1) 15.05.2010 10:00 Citovať
zdravicko, nedalo by sa presluckovat odkaz s notes-ami a naopak? ze ked si zapisujem nejaku stranku a chcem k tomu nejaku poznamku aby som to nemusel hladat... dik

+

:-) doplnit to presunutie hore na poznamku, ked kliknem na jeden z notes, ktory mam nizsie, aby ma hned hodilo na obsah tej notes alebo aspon hore /aby som ju videl/ - lebo ked mam vela notes a som velmi dole a kliknem na nu, tak mam pocit, ze sa nic nedeje a musim sa presunut hore aby som videl co v nej je...

hadam sa z toho da pochopit, co mal autor na mysli :-)

dik
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(2) 19.05.2010 07:24 Citovať
zdravicko, nedalo by sa presluckovat odkaz s notes-ami a naopak? ze ked si zapisujem nejaku stranku a chcem k tomu nejaku poznamku aby som to nemusel hladat... dik


Tak toto som rozmyslal aj ja. Nie sice prepojenie na notesy, ale nejaku poznamku v tooltipe alebo pod. Neviem vsak este ...

:-) doplnit to presunutie hore na poznamku, ked kliknem na jeden z notes, ktory mam nizsie, aby ma hned hodilo na obsah tej notes alebo aspon hore /aby som ju videl/ - lebo ked mam vela notes a som velmi dole a kliknem na nu, tak mam pocit, ze sa nic nedeje a musim sa presunut hore aby som videl co v nej je...

hadam sa z toho da pochopit, co mal autor na mysli :-)

dik


Da sa ... pochopit :)

Skus ci ti to funguje (nezabudni najskor refresh parku - je nova verzia)
Odpovedať
Strana 1 z 1