Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Formatovanie textu

Odpovedať
Strana 1 z 1
Agatka

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:30
Pošta:Poslať

(1) 14.11.2008 07:31 Citovať
Šlo by v notesoch nastavit formatovanie textu? Čakám kladnú odpoveď :))
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(2) 21.11.2008 10:33 Citovať
Šlo by v notesoch nastavit formatovanie textu? Čakám kladnú odpoveď :))

Agatka, system na akom pracuju teraz notesy to neumoznuje nasadit nejako jednoducho. Beriem na vedomie, ale neslubujem to nejako rychlo. Pomer prinosu k narocnosti implementacie je velmi nizky :D

(mozno ked viac uzivatelov zacne pouzivat notesy)
Krak

78
Skupina:Používateľ
Príspevky:59
Pošta:Poslať

(3) 23.09.2009 18:03 Citovať
Kdyz si neco napisu v notepadu a udelam v jednom radku vetsi mezery napriklad pres tabulator nebo vickrat SPACE a vlozim to do notesu, tak se mi po ulozeni vsechny mezery skrati na jednu. Dalo by se to opravit? Asi namitnes, co znak to 8 bitu nebo tak neco, ale me se tim rozhazi sloupce, kdyz mam vic radku pod sebou a je to pro me hur prehledny.
hejaaa

64
Skupina:Používateľ
Príspevky:12
Pošta:Poslať

(4) 31.01.2010 23:27 Citovať
Nuz formatovanie by som aj ja uvital, straasne to tu chyba:) ...ale fakt:))
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(5) 01.02.2010 10:20 Citovať
Nuz formatovanie by som aj ja uvital, straasne to tu chyba:) ...ale fakt:))


Pravdupovediac notesy som len "dorabal" ako rychle odkaldanie cisteho textu.
Ale viac a viac ludi ich pouziva (co som necakal)

Ktore konkretne formatovania by ste potrebovali?
Take ake su vo fore? Bold, Italics, Underline? Alebo nieco ine?
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(6) 01.02.2010 10:25 (upravené:22.02.2010 15:27)Citovať
Kdyz si neco napisu v notepadu a udelam v jednom radku vetsi mezery napriklad pres tabulator nebo vickrat SPACE a vlozim to do notesu, tak se mi po ulozeni vsechny mezery skrati na jednu. Dalo by se to opravit? Asi namitnes, co znak to 8 bitu nebo tak neco, ale me se tim rozhazi sloupce, kdyz mam vic radku pod sebou a je to pro me hur prehledny.


Nenamietam :D

Nie je to urobene zamerne, je to len sposbene standardnou interpretaciou v HTML, kde viacere po sebe iduce biele znaky (medzery a pod.) sa vzdy "zgrupuju" do jednej.

Niekedy je to dobra funkcnost, inokedy zasa nie. Podla toho ako sa rozhodne dalej s notesami, budem to riesit naraz. Ale jasne, da sa to.
hejaaa

64
Skupina:Používateľ
Príspevky:12
Pošta:Poslať

(7) 08.12.2010 16:50 Citovať
k tym notesom by bolo velmi fajn poriesit moznost automatickeo formatovania napr ako je na snipplr.com, kde si zatial odkladam kody. snipplr.com je sice pri zobrazeni velmi fajn, ale nie je tam takmer ziadna moznost upravy kodu do struktur, kdezto tu je to uplne super, no s tym formatovanim je to tu zase katastrofa:D
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(8) 09.12.2010 06:49 (upravené:09.12.2010 06:49)Citovať
Vdaka ... pozriem si to.
Odpovedať
Strana 1 z 1