Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Stop spam!

Odpovedať
Strana 1 z 1
Krak

78
Skupina:Používateľ
Príspevky:59
Pošta:Poslať

(1) 11.11.2008 12:18 Citovať
Mozna by bylo dobre zavest moznost vkladat odkazy na hlavni stranu az od urcite urovne. Neco jako s avatarem. Mam podezreni na nektere uzivatele jako peter327 a awauto, ze se tam snazi spamovat. Odkazy na poskytovani pujcek, nabidky ubytovani atd. by tam snad byt nemeli...
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(2) 11.11.2008 13:47 (upravené:11.11.2008 13:53)Citovať
Mozna by bylo dobre zavest moznost vkladat odkazy na hlavni stranu az od urcite urovne. Neco jako s avatarem. Mam podezreni na nektere uzivatele jako peter327 a awauto, ze se tam snazi spamovat. Odkazy na poskytovani pujcek, nabidky ubytovani atd. by tam snad byt nemeli...


Neboj to nie je spam, uz asi mesiac je park priadany k inym linkovacim sluzbam http://www.pridej.cz/index.php?p=pridat takze tyto uzivatelia pridavaju svoje linky na viacere stranky naraz, nielen na park.
udik

43
Skupina:Používateľ
Príspevky:165
Pošta:Poslať

(3) 11.11.2008 16:26 Citovať
Neboj to nie je spam, uz asi mesiac je park priadany k inym linkovacim sluzbam http://www.pridej.cz/index.php?p=pridat takze tyto uzivatelia pridavaju svoje linky na viacere stranky naraz, nielen na park.


hm podla mna je to spam(a takisto stegy, ktory si tu robi len reklamu na svoje stranky)

ide asi len o to, kto co za spam povazuje,
ja si myslim, ze to, ze to niekto linkuje na 1000 serverov bezohladu, ci to ludi, ktory server navstevuju, zaujima, je spam(minimalne nevyziadana reklama ;)

ale asi dano to tak chcel, kedze je park na tej sluzbe, resp. myslel to dobre a zrazu tu mame odkazy na cudne pozicky a rucenia(nehovoriac o odkaze na zaujimave videjka, ale to uz je ina kategoria ;)
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(4) 13.11.2008 13:25 (upravené:13.11.2008 13:26)Citovať
hm podla mna je to spam(a takisto stegy, ktory si tu robi len reklamu na svoje stranky)

ide asi len o to, kto co za spam povazuje,
ja si myslim, ze to, ze to niekto linkuje na 1000 serverov bezohladu, ci to ludi, ktory server navstevuju, zaujima, je spam(minimalne nevyziadana reklama ;)

ale asi dano to tak chcel, kedze je park na tej sluzbe, resp. myslel to dobre a zrazu tu mame odkazy na cudne pozicky a rucenia(nehovoriac o odkaze na zaujimave videjka, ale to uz je ina kategoria ;)

Nie je to spam (mozno na 2 vynimky). Kazdy tu moze davat co uzna za vhodne. Je az na ostatnych uzivatelov parku, ci ich linkam daju hlasy (podporia ich). Jediny problem (a za to som zodpovedny ja) je to, ze tu nie je na parku az ta vela uzivatelov, takze "filrovanie" komunitou na zaklade hlasovania nie je zatial efektivne. To znemena za na poprednych miestach sa umiestnia aj odkazy s iba 1 hlasom.

Je logicke, ze autori blogov takto zverejnuju svoju tvorbu. Ved ked ta odkaz nezaujme, nedas mu hlas, a tym padom sa odkaz nebude nikdy zobrazovat medzi to 10 (a podobne). Dokonca tu je moznost (pre uzivatelov s vyssou urovnou) oznacit odkaz za nevhodny. (ked si myslite ze na danom odkaze nie je ziaden zaujmavy obsah, ale je to len reklama).

Pamatajte, ak nedate hlas odkazu, ktory je naozaj zaujimavy, podporujes vlastne odkazy, ktore zaujímavé nie su :)

Ja naopak rad podporim dobrych bloggerov. Dokonca kazdy jeden z Vas moze. Ako si mozete precitat tu: http://www.park.sk/forum/thread.php?t=195, ak odkaz nazbiera aspon 5 hlasov, ziskava autor stranky (na ktoru sa odkazuje) dalsi externy link na jeho web cim vlastne (zjednodusene povedane) stupa dolezitost jeho webu v ociach vyhladavacov.
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(5) 13.11.2008 13:28 Citovať
(nehovoriac o odkaze na zaujimave videjka, ale to uz je ina kategoria ;)

A nikto mu nedal hlas ... (a pokrytecky ani ja nie) haha
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(6) 13.11.2008 13:33 (upravené:13.11.2008 13:34)Citovať
Mozna by bylo dobre zavest moznost vkladat odkazy na hlavni stranu az od urcite urovne. Neco jako s avatarem. Mam podezreni na nektere uzivatele jako peter327 a awauto, ze se tam snazi spamovat. Odkazy na poskytovani pujcek, nabidky ubytovani atd. by tam snad byt nemeli...

Ano, mas pravdu ... a takisto tam mas tlacitko "Nevhodny" :D

(na druhej strane vdaka mojej lenivosti nemas nikde napisane na co to tlacitko "Nevhodny" je) :D

Funguje to nasledovne:
Ked mas podozrenie na to, ze odkaz je SPAM (ako si spravne spomenul), a stlacis "Nevhodny", na prvy pohlad sa nic neudeje. Ale ak vsak dane tlacitko stlaci dostatocny pocet ludi (vzorec uvadzat nebudem), link automaticky zmyzne :D
Odpovedať
Strana 1 z 1