Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Pošta

Odpovedať
Strana 1 z 1
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(1) 12.10.2008 10:22 Citovať
Nedalo by sa ,aby pošta z parku sa dala posielať na e-mail priamo napr na centrum.
Tonko

98
Skupina:Používateľ
Príspevky:135
Pošta:Poslať

(2) 14.10.2008 13:35 (upravené:14.10.2008 13:38)Citovať
Nedalo by sa ,aby pošta z parku sa dala posielať na e-mail priamo napr na centrum.


Ufff ... tot to bude tazky oriesok :D
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(3) 14.10.2008 14:24 Citovať
Ale nápad je dobrý.
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(4) 14.10.2008 16:01 Citovať
Ufff ... tot to bude tazky oriesok :D

a kto akoze bude odosielatelom, kedze na parku neexituje postovy server?? Aspon nie pre nas obycajnych userov :) park@park.sk?? ale ako poznam filtre na centre a inych serverov tak ho hned zaradia do spamu :D
prami

58
Skupina:Používateľ
Príspevky:192
Pošta:Poslať

(5) 14.10.2008 21:05 Citovať
a kto akoze bude odosielatelom, kedze na parku neexituje postovy server?? Aspon nie pre nas obycajnych userov :) park@park.sk?? ale ako poznam filtre na centre a inych serverov tak ho hned zaradia do spamu :D

Nie napr. prami@park.sk ale ved všetko sa dá. Nechajme to na adminovy, nech sa on k tomu vyjadrí.
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(6) 14.10.2008 21:11 Citovať
a kto akoze bude odosielatelom, kedze na parku neexituje postovy server?? Aspon nie pre nas obycajnych userov :) park@park.sk?? ale ako poznam filtre na centre a inych serverov tak ho hned zaradia do spamu :D

Emaily funguju na primitivnom principe. Cize odosielatela mozes "podhodit" akeho len chces. Ak by to bolo na principe len odosielania na rozne emaily, problem nie je. Prijmanie posty by uz bolo nieco ine. Skor to vsak zavana moznostou pouzitia parku na spamovanie. Bohuzial nemam teraz taky hosting, aby som mohol kazdemu registrovanemu zakladat aj emaily. Samozrejme mohlo by to byt neskor ked bude mat park uzivatelov.
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(7) 14.10.2008 22:40 (upravené:14.10.2008 22:41)Citovať
Emaily funguju na primitivnom principe. Cize odosielatela mozes "podhodit" akeho len chces. Ak by to bolo na principe len odosielania na rozne emaily, problem nie je. Prijmanie posty by uz bolo nieco ine. Skor to vsak zavana moznostou pouzitia parku na spamovanie. Bohuzial nemam teraz taky hosting, aby som mohol kazdemu registrovanemu zakladat aj emaily. Samozrejme mohlo by to byt neskor ked bude mat park uzivatelov.

Tiez mi ako prve preletelo hlavou SPAM, ked som si precital tento napad :D ,myslienka je to cool, ale kto si ma pamatat tie mailove adresy(i ked gangboy@park.sk by som bral), to potom uz dorobit aj nejake skriptiky ktore by behali po freemailoch za mna, kontrolovali by mi postu a tu by mi zobrazovali na parku (daleka ale mozno nie nerealna buducnost :) ), zatial to mam riesene preposielanim mailov na jeden hlavny, ktory aj tak nekontrolujem :)
Odpovedať
Strana 1 z 1