Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Forum

Odpovedať
Strana 1 z 1
vladislav

96
Skupina:Používateľ
Príspevky:41
Pošta:Poslať

(1) 05.08.2008 09:04 Citovať
Caf.
Nemohol by byt aj odkaz Forum zvyrazneny, ked je pridany prispevok, ktory som este necital?
Podobne ako je to s postou. Popripade zobrazeny aj počet nových príspevkov.
???
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(2) 05.08.2008 09:46 Citovať
To som rozmyslal, ma to vsak jeden hacik.
Teraz ked je tu zopar tem a pribudne 5-6 prispevkov za den - bolo by to pouzitelne. Ale predstav si ze sa forum rozrastie. Rano sa zobudis a budes mat v menu cislo (232). Pozies si forum, ale nebudes prezerat vsetky prispevky ... takze ti este 100 zostane neprezretych. Cislo strati vypovednu honotu ...

Jedine riesenie je "Forum Tracking" ... cize nieco take, ze si zvolis len fora ktore chces "trackovat" a vyhodnocovat potom nove prispevky len na zaklade tvojho "filtra".

Ale ano, ani mne sa nechce prepinat do fora len kvoli tomu aby som zisitl ze tam nic nove nie je :D
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(3) 05.08.2008 09:58 Citovať
Vsak nech nevypisuje ze kolko je novych, nech len zobrazi ze je tam nieco nove :)
vladislav

96
Skupina:Používateľ
Príspevky:41
Pošta:Poslať

(4) 05.08.2008 10:54 Citovať
To som rozmyslal, ma to vsak jeden hacik.
Teraz ked je tu zopar tem a pribudne 5-6 prispevkov za den - bolo by to pouzitelne. Ale predstav si ze sa forum rozrastie. Rano sa zobudis a budes mat v menu cislo (232). Pozies si forum, ale nebudes prezerat vsetky prispevky ... takze ti este 100 zostane neprezretych. Cislo strati vypovednu honotu ...

Jedine riesenie je "Forum Tracking" ... cize nieco take, ze si zvolis len fora ktore chces "trackovat" a vyhodnocovat potom nove prispevky len na zaklade tvojho "filtra".

Ale ano, ani mne sa nechce prepinat do fora len kvoli tomu aby som zisitl ze tam nic nove nie je :D


ano co si povedal je fajn.
no a keby sa zobrazil len pocet pridanych od posledneho vojdenia do fora?
udik

43
Skupina:Používateľ
Príspevky:165
Pošta:Poslať

(5) 05.08.2008 16:18 Citovať
mne napriklad uplne staci, datum a meno posledneho prispievatela

mozno prestanem mat prehlad o prispevkoch, ked bude vela for, ale takto som uplne spokojny, ze fora sa zoradzuju podla datumu posledneho prispevky

zatial tu az taka aktivita nie je, ze by sa to nedalo usledovat, ci sa mylim?
Odpovedať
Strana 1 z 1