Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

prazdna citacia

Odpovedať
Strana 1 z 1
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(1) 01.08.2008 12:44 Citovať
nepovazujes to za chybu ked dam napr. citovat alebo reagovat na clanok a nic tam nenapisem a ulozim? mohlo by napisat nejaku hlasku ze je to prazdne alebo nieco podobne
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(2) 17.08.2008 21:59 Citovať
Dano bude poteseny s tvojich dnesnych prispevkov :)
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(3) 18.08.2008 07:50 Citovať
Dano bude poteseny s tvojich dnesnych prispevkov :)

Najhorsie je, ze Slavo si neoveril ako to normalne funguje na forach. A oznacil prazdnu citaciu za chybu. Nieco chyba je, a je dobre na nu upozornit, ale obsah prispevku je vsade na 100% zalezitostou prispievatela o neoveruje sa ci nieco zmenil. (pridanie medzery do citacie je zmena alebo nie?). Preto maju fora moderatorov a bannovanie.
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(4) 18.08.2008 07:57 (upravené:18.08.2008 08:16)Citovať
Najhorsie je, ze Slavo si neoveril ako to normalne funguje na forach. A oznacil prazdnu citaciu za chybu. Nieco chyba je, a je dobre na nu upozornit, ale obsah prispevku je vsade na 100% zalezitostou prispievatela o neoveruje sa ci nieco zmenil. (pridanie medzery do citacie je zmena alebo nie?). Preto maju fora moderatorov a bannovanie.

/overene/
no uz som sa stretol aj s takym, kde som dal reagovat a ulozit a nepustilo ma.. do citacie nic nevkladam, ani medzeru..

takze ani nemusim tak daleko chodit a napr. xda-developers to ma spravene tak, ze ked dam replay a nenapisem nic a dam ulozit vypise mi hned hlasku:

<forum.xda-developers.com>

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.

GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(5) 18.08.2008 08:03 Citovať
no uz som sa stretol aj s takym, kde som dal reagovat a ulozit a nepustilo ma.. do citacie nic nevkladam, ani medzeru..

takze ani nemusim tak daleko chodit a napr. xda-developers to ma spravene tak, ze ked dam replay a nenapisem nic a dam ulozit vypise mi hned hlasku:

<forum.xda-developers.com>

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.

Presne tak, podla mna ak vyhodis quote s odpovede a budes to kopirovat potajme (tak aby som to nevidel, tak mas problem vyrieseny
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(6) 18.08.2008 08:19 Citovať
no uz som sa stretol aj s takym, kde som dal reagovat a ulozit a nepustilo ma.. do citacie nic nevkladam, ani medzeru..

takze ani nemusim tak daleko chodit a napr. xda-developers to ma spravene tak, ze ked dam replay a nenapisem nic a dam ulozit vypise mi hned hlasku:

<forum.xda-developers.com>

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.


To je iny system. Si vsimni, ze ono si to len overuje ci si zadal nejaky text (tak ako u nas nemozes zadat prazdny prispevok). Ale ich citacia nie je obsahom samotnej spravy (odpovede) ako u nas. Co povazujem za dost blbe. Co ak chcem citovat len jednu vetu z jeho prispevku a nie cely 200 riadkovy prispevok? Takze ako hovorim uz samotna citacie JE telom spravy, takze kontrola na prazdny prispevok samozrejme povoli odoslat takto napisany post. Ja v tom vidim vyhodu, nie nevyhodu oproti stranke ktoru si spomenul.
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(7) 18.08.2008 08:24 (upravené:18.08.2008 08:27)Citovať
Co ak chcem citovat len jednu vetu z jeho prispevku a nie cely 200 riadkovy prispevok?


beriem, ok /100 ludi, 100 chuti/

tak potom aspon ked uz zacnem, by nebolo zle dat zrusit alebo moznost odmazat, prip. Naspäť.. poriadok si po sebe spravim, ale naskor to musi ist :-) aspon par minut ako na editaciu dat moznost na odmazanie? prip. nieco podobne?
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(8) 18.08.2008 08:25 Citovať
beriem, ok /100 ludi, 100 chuti/

Alebo len si dal zly priklad (obrazok s prazdny prispevkom)
Idem pozriet ako to maju :D
Daniel

92
Skupina:Admin
Príspevky:545
Pošta:Poslať

(9) 18.08.2008 08:28 (upravené:18.08.2008 08:31)Citovať
Mas pravdu im to funguje :D
phpBB ani Invision Powerborad taku kontrolu nema :D
Neviem nakolko to maju funkcne (spolahlive), uvidim ci namaha na urobenie takej kontroly je umerna "zvyseniu hodnoty" ako to ja volam :D
Odpovedať
Strana 1 z 1