Prihlásiť
Registrovať
Nastavenia

Park cez mobil

Odpovedať
Strana 1 z 1
GangBoy

100
Skupina:Používateľ
Príspevky:216
Pošta:Poslať

(1) 01.08.2008 09:31 Citovať
Neviem ci niekto z vas uz skusal prihlasenie na park cez mobil, viem ze to predtym fungovalo, ale neviem od ktorej verzie to uz nie je mozne, kedze vacsinou som vysedaval za pocitacom. Problem je v tom ze zakladny prehliadac v mojej ubohej nokii mi zobrazi namiesto tlacitka prihlas iba text a nemozem na to kliknut. Nie je to nic surne, pretoze dufam ze v HTC Touch pro uz dufam budem mat nahodeny firefox abo aspon operu :)
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(2) 01.08.2008 10:15 (upravené:01.08.2008 10:24)Citovať
Neviem ci niekto z vas uz skusal prihlasenie na park cez mobil, viem ze to predtym fungovalo, ale neviem od ktorej verzie to uz nie je mozne, kedze vacsinou som vysedaval za pocitacom. Problem je v tom ze zakladny prehliadac v mojej ubohej nokii mi zobrazi namiesto tlacitka prihlas iba text a nemozem na to kliknut. Nie je to nic surne, pretoze dufam ze v HTC Touch pro uz dufam budem mat nahodeny firefox abo aspon operu :)


to vies ze som skusil, kedze dost casu som mimo kompa :-)

v starej verzii to bolo vsetko ok, potom boli problemy s prihlasenim lebo nebolo mozne kliknut na tlacidlo prihlasit, ale teraz s novou operou v HTC mi to uz ide teda islo s verziou parku 2.0...
aktualnu verziu skusim a dam vediet..
Flea

75
Skupina:Používateľ
Príspevky:278
Pošta:Poslať

(3) 01.08.2008 10:34 Citovať
takze aktualna verzia parku 2.7.64 v opere pre PDA vo verzii 9.5 build 1660 je plne funkcna

musim vsak upozornit na nastavenie kde si vypnite automatic full screen
vtedy vam nebude umoznene kliknut na tlacidlo prihlasit

a tam je mozno pes zakopany pri nokiach ktore prisposobuju obsah stranky velkosti displeja mobilu a to tlacidlo tam nemozes potvrdit..

inac sa mi podarilo prihlasit ked som nepouzil dotykovy displej na potvrdenie ale pri zadani mena a hesla som stlacil enter
Odpovedať
Strana 1 z 1